slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 325 000 zł (8 333 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2012 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 39 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie nowy i elegancko wykończony/wyposażony. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest przynależna piwnica (dodatkowo płatne 10 000 zł) oraz miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie (dodatkowo płatne 20 000 zł). Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje estetycznie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód ucieszą bezpieczne miejsca parkingowe na całej posesji.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w zachodniej części miasta, blisko wylotu na autostradę Katowice – Warszawa – Wrocław. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6069)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl