slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2010, a także imponująca cena 910 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 46,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 19 570 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności elegancko i wytwornie zaaranżowanym wnętrzem oraz fantastycznym widokiem z okien na przepiękny las. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Nieopodal liczne sklepy, restauracje, parki, punkty usługowe. Lokalizacja zapewnia dogodny kontakt z centrum i innymi ważnymi punktami w mieście. Bogato prezentuje się także oferta części wspólnych, gdzie mieszkańcy mogą korzystać z siłowni, sauny, sali bilardowej, kortów tenisowych, obiektów sportowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym singlom i majętnym, młodym małżeństwom, którzy cenią życie w dynamicznej okolicy. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– balkon;
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym miejscem garażowym (dodatkowo płatne: 40 tys. złotych).

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring + całodobowa ochrona + domofon) oraz komfortu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych singli i bogatych, młodych małżeństw, które szukają komfortu, spokoju i bliskości do życia miejskiego. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1770)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl