slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 469 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 50,51 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 285 zł/m2. Rynek wtórny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom oczekującym najwyższego standardu i komfortu. Na rodziny posiadające samochód czekają liczne miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca fenomenalną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: kawiarnie + restauracje + gabinety lekarskie + centra handlowe + punkty usługowe + sklepy. To ścisłe centrum miasta. Niedaleko Rynek. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest fantastyczny widok z okien na zieleń.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca estetycznie urządzonym wnętrzem o kameralnym wystroju. Znajdziemy tu: hall, balkon, sypialnia, strefa jadalniana, aneks kuchenny, pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zachęcam do osobistego zapoznania się z ofertą. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1305)

Kontakt:
e-mail: a.michalska@wgn.pl