slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 21 tys. zł/m2. Budynek z 2018 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 819 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie w ekskluzywnych, bogatych wnętrzach. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z przynależną komórką lokatorską (dodatkowo płatne 60 tys. zł). Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój, łazienka, sypialnia, aneks kuchenny, pokój dzienny. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy z pewnością przynależne miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom solidne poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon z kamerą. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się wspaniały widok. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym ogrodem. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją przy jednej z najstarszych i najbardziej znanych ulic Gdańska. Na Starówkę spacerem dojdziemy w zaledwie kilka minut. Wokół prawie wszystkie słynne atrakcje turystyczne i historyczne.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie. Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym parom i/lub majętnym inwestorom. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1788)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl