slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Trzy pokoje. Atrakcyjna cena – 401 040 zł to kolejna z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Planowany czas oddania do użytku to 2025 rok. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 55,7 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7,2 tys. zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje nowoczesnym designem zapewniającym przyszłym właścicielom życie na najwyższym poziomie w otoczeniu luksusów i wygód. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: sypialnię + pokój + salon + hol + łazienkę + balkon + aneks kuchenny. Właściciele aut mogą dokupić podziemne lub naziemne miejsca postojowe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska (dodatkowo płatna). Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje elitarną lokalizacją w nowej inwestycji apartamentowej z szybkim dojazdem do centrum. Blisko placówki opieki medycznej, punkty handlowe, szkoły oraz przedszkola. W okolicy znajdziemy także przepiękne tereny zielone. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zaprezentowane wizualizacje wnętrz są przykładowe. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. W naszej pracy najważniejsza jest szczerość, zaufanie i profesjonalne podejście do każdego klienta. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwieję wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu. Jeśli chcesz sfinansować zakup tego ekskluzywnego apartamentu kredytem, w WGN pomożemy Ci w znalezieniu najtańszej oferty. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9930)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl