slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 980 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 103 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 515 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż z możliwością zamiany na atrakcyjną działkę w Poznaniu lub okolicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca fantastycznym widokiem z okien na tętniące życiem miasto oraz prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Dużym atutem jest także najbliższe otoczenie, bowiem budynek odznacza się zabudową atrialną z zadbanym, obsadzonym zielenią dziedzińcem z fontanną i ławkami. Na wyciągnięcie ręki wykwintne restauracje, kina, teatry, sklepy, szkoły, Stary Rynek etc. Właściciele aut mają możliwość wykupienia lub wynajęcia miejsca postojowego w garażowej hali.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa również eleganckim, komfortowym i zadbanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: korytarz + balkon + skrytka z półkami + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-504)

Kontakt:
e-mail: i.kolusniewska@wgn.pl