slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 2,46 mln zł (53 258 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2016 roku o dziesięciu kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 46,19 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Siódme piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperski. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Więcej informacji na temat tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży udzielimy drogę mejlową: rynekpierwotny@wgn.pl. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowego apartamentu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-92508)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl