prestiżowy pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 2,46 mln złotych a także duża powierzchnia 46,19 mkw. w dziesięciokondygnacyjnym wieżowcu z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2016 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne siódme piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 53 258 zł/mkw. Stan deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Więcej informacji na temat tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży udzielimy drogę mejlową: rynekpierwotny@wgn.pl. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowego apartamentu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-92508)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl