slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 750 000 zł (7 772 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 96,5 m2, na której zaaranżowano 5 pokoi. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności swoim atrakcyjnym, wysmakowanym i przepięknie odremontowanym wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w najmodniejszej dzielnicy Poznania. Wokół dużo zieleni, parki, stawy, jeziora. Okolica obfituje w liczne modne bary, teatry, kina, hotele, restauracje, sklepy, punkty usługowe, dyskonty znanych marek, piekarnie, przedszkola, szkoły itp.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– 4 sypialnie;
– łazienka;
– kuchnia;
– korytarz.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są kompletnie umeblowane, ocieplone oraz wygłuszone od sąsiadów. Warto dodać, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne, a także miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą. Zainteresowanych zakupem tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zapraszamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-522)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl