slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ustroń

Apartament do sprzedaży Ustroń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 624 335 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 2 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 70,15 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 900 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją prestiżową lokalizacją na terenie kameralnego, zamkniętego osiedla na północnych stokach Beskidu Śląskiego, u wylotu doliny Wisły. Wokół dużo zieleni. W częściach wspólnych znajdziemy saunę, wiatę na grilla, plac zabaw, pomieszczenie na rowery i narty. Na zmotoryzowanych czeka aż 33 miejsc parkingowych. Okolica, w której znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, spodoba się amatorom sportów, aktywnego wypoczynku oraz dwóch kółek, gdyż w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe, trasy spacerowe etc. Lokalizacja zapewnia również szybki dojazd do centrum miasta. Nie brakuje tu również atrakcji turystycznych, jak np. Leśny Park Niespodzianek, Sokolarnia, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Muzeum Ustrońskie, Rezerwat Przyrody, Park Linowy, Kolej Linowa, Górski Park Równica, Park nad Wisłą z atrakcjami, Amfiteatr z tężnią.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zostanie przystosowany do wdrożenia rozwiązań instalacyjnych związanych z klimatyzacją i odnawialnymi źródłami energii. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: klatka schodowa + komunikacja + schowek + pokój + sypialnia + łazienka + salon + kuchnia + taras. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno miejsce postojowe (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. 8% VAT, ustawa deweloperska. Nowy właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z możliwością wykończenia oraz wyposażenia w standardzie „pod klucz”. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26549)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl