imponujący bogactwem oraz elegancją salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Ustroń

Apartament do sprzedaży Ustroń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 147 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament mieści się w stylowym budynku. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi równe 10 000 zł/m2, co daje 1,47 mln zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z pięciu pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2020 roku. Podana cena jest wartością netto, do której należy dodać podatek VAT 8%.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa od pierwszej prezentacji swoją nobilitującą lokalizacją na terenie elitarnego osiedla, przy Bulwarach Wiślanych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów. Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym, prywatnym ogrodem, zapleczem technicznym oraz miejscem parkingowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym minimalizmem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zostały zaaranżowane przez zawodowych architektów. Dużym udogodnieniem w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży jest z pewnością zainstalowane ogrzewanie podłogowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: taras + kuchnia + salon + gabinet + łazienka + garderoba
POZIOM JEDEN: 3 sypialnie + 2 łazienki + garderoba + pralnia
POZIOM DWA: pomieszczenie techniczne z zainstalowanym piecem gazowym i jednostką rekuperacyjną.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla ludzi aktywnych. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26161)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl