slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, czterokondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 633 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 30 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 199 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy znaną i lubianą przez mieszkańców galerię handlową, Ratusz, apteki, restauracje, sklepy, punkty usługowe etc. Na rodziny posiadające samochód czeka parking pod blokiem. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim estetycznie odremontowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem (m.in. wymieniana instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom życie na imponującym poziomie w luksusie, wygodzie i komforcie: łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia + przedpokój. Warto podkreślić, że wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest umeblowane i gotowe do zamieszkania.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1366)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl