slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2018, a także imponująca cena 422 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 38,89 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 851 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje od pierwszego przekroczenia progu swoim nowoczesnym designem, gustowną aranżacją oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń gwarantującym komfort oraz wygodę. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ciekawą lokalizacją niedaleko centrum miasta. W najbliższej okolicy znajdziemy sklepy, piekarnie, gabinety usługowe i lekarskie, supermarkety, dyskonty znanych sieci, przedszkola, żłobki, szkoły, nieco dalej centra handlowe, centra budowlane oraz rekreacyjno-sportowe. Lokalizacja zapewnia szybki wyjazd na autostradę A2, a także dostęp do obwodnic autostradowych: S11 oraz S5. Osoby zmotoryzowane docenią ogólnodostępne miejsca postojowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + balkon + sypialnia + łazienka + garderoba + korytarz. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zaprojektowane i urządzone jest ze smakiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w jasnych, neutralnych kolorach (biel, szarość). W przypadku wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostajemy do dyspozycji. Numer licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-84)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl