slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 295 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 148,6 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 1 985 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany najnowocześniejszą technologią, jak np. światłowód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje komfortową przestrzeń do życia, spędzania wolnego czasu i wychowywania dzieci. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy z szybkim dojazdem na węzeł drogi ekspresowej S5 Poznań – Wrocław. W okolicy znajdziemy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: pokój dzienny + 2 sypialnie + korytarz + skrytkę + łazienkę + kotłownię + przedsionek + kuchnię. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa stylowo wykończonym wnętrzem oraz wypielęgnowanym ogrodem z opcją wybudowania dużego basenu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. WGN wspiera w uzyskaniu korzystnej ceny, a następnie gwarantuje pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jego zakup. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-516)

Kontakt:
e-mail: p.kaczmarek@wgn.pl