slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 57 m2 z podziałem na trzy pokoje w jednokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem z przepięknym, słonecznym balkonem. Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu jest estetycznie wyposażone i gustownie umeblowane. Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, gdzie mamy: pokój do własnej aranżacji + salon + łazienkę + aneks kuchenny + balkon + sypialnię. Dużym atutem oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest jego nowoczesne oświetlenie LED-owe + ogrzewanie podłogowe + przynależne miejsce postojowe.

Luksusowy apartament na wynajem imponuje ponadto rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego. W okolicy znajdziemy liczne sklepy, kluby fitness, szkoły, przedszkola, a także rozległe tereny rekreacyjne. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym osobom, które szukają życia na wysokim poziomie blisko centrum miasta. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13983)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl