slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Pruszcz Gdański

Apartament do sprzedaży Pruszcz Gdański

Luksusowy apartament na sprzedaż w Pruszczu Gdańskim (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2008, a także imponująca cena 545 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 60 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 083 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją fenomenalną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy z bliskim dostępem do rozwiniętej infrastruktury. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno żłobek, przedszkole, szkołę, plac zabaw itp. Wszystkich natomiast zainteresują liczne sklepy, centrum medyczne oraz urzędy. Lokalizacja zapewnia dogodne połączenie z Gdańskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki standard i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Odpowiada za to nowoczesny monitoring, instalacja alarmowa, domofon oraz ogrodzenie.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 2 sypialnie + jadalnia + kuchnia + łazienka + hol + garderoba + balkon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Opcjonalnie osoby zmotoryzowane mogą dokupić miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 25 000 zł).

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1181)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl