slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań (okolice)

Apartament do wynajęcia Poznań (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 51,1 m2 z podziałem na 2 pokoje w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 250 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od przekroczenia progu swoją estetyką, przestronnymi pomieszczeniami, kameralnym wnętrzem oraz fantastyczną lokalizacją. Duża i nieczęsto spotykaną zaletą jest także prywatny taras (12 m2) oraz prywatny ogród (190 m2). Luksusowy apartament do wynajmu wraz z widocznym na zdjęciach umeblowaniem/wyposażeniem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: salon + pokój + kuchnię + łazienkę + przedsionek + taras. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne, prywatne miejsce postojowe.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem przez co najmniej rok z możliwością przedłużenia. Luksusowy apartament do wynajęcia naszpikowany wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. światłowód. Przy transakcji najmu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-511)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl