slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Radomsko

Apartament do sprzedaży Radomsko

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Radomsku (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 465 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 60,38 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe – północ – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 330 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje przestronnym, zadbanym wnętrzem o następującym układzie pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– przedpokój;
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją na terenie spokojnego osiedla w otoczeniu zadbanej zabudowy. Wokół dużo zieleni, placów zabaw dla dzieci, sklepów, punktów usługowych, bankomatów, banków, aptek, przychodni zdrowia, szkół, przedszkoli etc. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest miłe i spokojne sąsiedztwo. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe przy budynku. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1341)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl