slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62,5 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 992 zł/m2. Budynek z 2012 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 687 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może wyjątkowo eleganckim i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż położony jest w prestiżowej lokalizacji gwarantującej nieskrępowany dostęp do ważnych miejsc w okolicy oraz obwodnicy. Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 8 minut. Wokół liczne placówki edukacyjne, przedszkola, przychodnie lekarskie, sklepy i punkty usługowe. Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany majętnym rodzinom z jednym dzieckiem lub zamożnym osobom poszukującym komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca postojowe przed budynkiem (opcja dokupienia aż 3 miejsc postojowych w hali garażowej za 62 tys. zł łącznie). Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników jest domofon.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamentem, serdecznie zachęcamy do kontaktu i zapraszamy na jego prezentację. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1768)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl