slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Sopot

Apartament do sprzedaży Sopot

Luksusowy apartament na sprzedaż w Sopocie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1996, a także imponująca cena 1,999 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 110,82 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 18 038 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejni znakomitą lokalizacją bardzo blisko plaży. Wokół rozciągają się przepiękne tereny zielone. Okolica uchodzi za niezwykle prestiżową i kameralną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim domownikom życie na europejskim poziomie w poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa oraz komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Dotychczasowi właściciele duży nacisk położyli na zapewnienie bezpieczeństwa, dzięki czemu znajdziemy tu ochronę, pokryte antywłamaniową folią okna PCV, antywłamaniowe drzwi wejściowe, monitoring oraz instalację alarmową. Wielbiciele gadżetów XXI wieku zainteresują się światłowodem.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z efektownym oświetleniem halogenowym oraz podwieszanymi sufitami. Ciekawostką jest wygłuszenie ścian. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony dodatkowo w pancerny sejf na kosztowności. Właściciele aut z pewnością docenią przynależne miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + balkon + sauna + łazienka + gabinet + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Godnym podkreślenia jest imponujący dobór kolorów, faktur, wyposażenia i dodatków, dzięki czemu wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest kompozycyjnie spójne.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. W razie pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5439)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl