slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 91,06 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 16 989 zł/m2. Budynek z 2019 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,547 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z zawartym w cenie wyposażeniem łazienki oraz kuchni. Kwestia pozostawienia/odsprzedaży pozostałej części umeblowania do negocjacji z właścicielem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. O to pierwsze dba ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja. Gwarancją bezpieczeństwa z kolei jest domofon z szyfratorem, a także ogrodzony teren.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa urzekającą lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i cichej okolicy. Blisko bankomaty, sklepy, przychodnie lekarskie, apteki, dom kultury, tor speedrowerowy, lodowisko, ścieżki rowerowe, stawy, parki, tereny zielone, baseny, siłownie, obiekty sportowe, place zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki, markety, dyskonty, a także lubiane przez mieszkańców centrum handlowe. Amatorzy aktywnego wypoczynku ucieszą się z dwóch rowerowni w częściach wspólnych. A posiadacze aut docenią garaż (dodatkowo płatne 60 tys. zł) oraz ogrodzony parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim prestiżem, gwarancją życia na europejskim poziomie, a także przepięknymi tarasami Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3561)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl