slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Suwałki

Apartament do sprzedaży Suwałki

Luksusowy apartament na sprzedaż w Suwałkach (podlaskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 315 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 37,39 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 425 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortu, wygody i w poczuciu bezpieczeństwa. Nad tym ostatnim czuwa nowoczesny domofon przed wejściem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może olbrzymim potencjałem – perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po jakimś czasie ze znaczącym zyskiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest w atrakcyjnej lokalizacji, na terenie kameralnego osiedla z placem zabaw. Na wyciągnięcie ręki szkoły, przedszkola, obiekty sportowe, sklepy. Amatorów ruchu na świeżym powietrzu zainteresują pobliskie ścieżki rowerowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z widocznym na zdjęciach umeblowaniem. Na zmotoryzowanych czeka miejsce parkingowe pod blokiem (dodatkowo płatne 10 tys. zł). Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy także komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + przedpokój. Na koniec warto zauważyć, że luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także fenomenalną lokalizacją w centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Gwarancja spokojnej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-968)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl