slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Suwałki

Apartament na sprzedaż Suwałki

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Suwałkach (podlaskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 81,3 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 914 zł/m2, co daje 399 500 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2017 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom poczucie nie tylko najwyższego komfortu, ale i bezpieczeństwa. Dba o to nowoczesny domofon. Właściciele aut mogą opcjonalnie kupić miejsce postojowe w cenie 25 000 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Amatorzy aktywnego wypoczynku – obiekty sportowe i ścieżki rowerowe. Rodziny z małymi dziećmi – przedszkola i szkoły. Wszystkim natomiast przyda się bliskość obiektów handlowych jak sklepy, dyskonty etc. Wierni docenią bliskość obiektów kultu religijnego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z widocznym na zdjęciach umeblowaniem (z wyjątkiem krzeseł + mebli z tarasu). Ciekawostką jest fakt, że luksusowy apartament na sprzedaż nie potrzebuje znacznego dogrzewania, bowiem jest bardzo ciepły sam w sobie. Mocnym atutem – choć często niedocenianym – są spokojni i bezproblemowi sąsiedzi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa eleganckim i komfortowym wnętrzem, które tworzą: taras + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój gościnny + 2 sypialnie. Wisienką na torcie jest na pewno słoneczny taras. Do długiej listy zalet warto także dodać boks w piwnicy oraz opcję dokupienia miejsca parkingowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z założoną księgą wieczystą. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Gwarancja spokojnej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-967)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl