slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,34 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 857 zł/m2. Budynek o ośmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 499 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany przede wszystkim do majętnych inwestorów i biznesmenów, którzy chcą czerpać dochodowe zyski z wynajmu wykończonego w najwyższym standardzie „pod klucz” lokum. Ale nie tylko. To również doskonała propozycja dla zamożnej rodziny, która chciałaby zamieszkać tuż nad morzem, 15 minut spacerem od plaży. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w cieszącym się olbrzymią popularnością nadmorskim kurorcie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim nowoczesnym, eleganckim i zadbanym wnętrzem. Warto dodać, że optycznie wnętrze wydaje się większe niż wynika to z pomiarów, co jest spowodowane instalacją wysokich sufitów. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi obejmuje: przedpokój + łazienkę z wc + garderobę + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13384)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl