slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 750 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 45,57 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry 16 458 zł/m2. Rynek pierwotny/wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Na rodziny posiadające samochód czeka parking przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastycznym widokiem z okien na najbardziej reprezentatywną ulicę miasta. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wyposażone w światowej klasy sprzęt i meble: przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny + balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż jest wymarzonym miejscem dla wielbicieli życia w zgodzie z naturą i ekologią. Warto nadmienić, że wszystkie elementy drewniane są wykonane tu z litego drewna dębowego zaimpregnowanego ekologicznym olejem i woskiem. Co więcej wszystkie farby, kleje i oleje poszczycić się mogą najbardziej rygorystycznymi kryteriami, aby nie uwalniać substancji lotnych i toksycznych. Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony został w technologii, która zabezpiecza przed szkodliwością promieniowania elektromagnetycznego (klatka Faraday’a) jeśli chodzi o Wi-Fi, bluetooth, stacje bazowe, nadajniki itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom bezpieczeństwo (monitoring) oraz komfort (klimatyzacja). Na koniec warto nadmienić, że luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje nobilitującą lokalizacją w jednej z najpiękniejszych kamienic centrum.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13465)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl