slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 350 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w odrestaurowanej kamienicy o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 48,16 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 267 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje przede wszystkim swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu niezwykle prestiżowe, nowoczesne i zadbane. Znajdziemy tu:
– salon;
– sypialnię;
– kuchnię;
– łazienkę;
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Warto dodać, że wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło kapitalny remont.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może dużym potencjałem inwestycyjnym, gdyż obecnie jest wynajmowany i istnieje możliwość zakupu wraz najemcami. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13107)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl