slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 399 tys. zł i powierzchnia 59,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1981 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 706 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastycznym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: przedpokój + łazienkę + kuchnię + 2 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje znakomitą lokalizacją w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Rodziny z małymi dziećmi dodatkowo docenią pobliskie przedszkola i szkoły. Wszystkim natomiast przydadzą się punkty usługowe oraz sklepy.

Luksusowy apartament na sprzedaż bez widocznych mebli ruchomych (pozostają tylko meble w zabudowie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z piwnicą. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje też odremontowanym wnętrzem, kiedy to skuto tynki, wymieniono instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, wstawiono nowe okna PCV, wstawiono wewnętrzne i zewnętrzne drzwi, położono nowe podłogi itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przed prezentacją tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu luksusowego apartamentu) przed prezentacją. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem luksusowego apartamentu biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3106)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl