slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 629 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 145,14 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 334 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją. Wokół znajdziemy liczne apteki, kościoły, szkoły, dyskonty, markety, punkty usługowe, sklepy. Ogromną zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością praktyczny rozkład pomieszczeń obejmujący 2 kondygnacje: 2 przedpokoje + kuchnia + garderoba + łazienka z wc + 2 sypialnie + pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Zmotoryzowani docenią z pewnością 2-stanowiskowy garaż z kanałem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się dla majętnych osób oraz pod inwestycje, jak na przykład prowadzenie prowadzenia własnego biznesu: elitarna siedziba firmy, biuro, lokal. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się odremontowanym i estetycznie urządzonym wnętrzem zapewniającym nowym właścicielom życie na imponującym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód i prestiżu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych osób. Przy zakupie luksusowego apartamentu na sprzedaż gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14072)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl