slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 51,31 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 941 zł/m2, co daje 664 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2017 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: sklepy, punkty usługowe, przedszkola, szkoły, uczelnie etc. Cisza i spokój. Dużo zieleni. To teren zamkniętego, elitarnego osiedla. Na rodziny z małymi dziećmi czeka ogrodzony plac zabaw. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia imponujące widoki z okien na zieleń ogródków działkowych. Właściciele aut docenią z pewnością zadaszone, przynależne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne). Na entuzjastów nowoczesnych technologii czeka światłowód.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom nie tylko najwyższy komfort i liczne udogodnienia podnoszące komfort życia (światłowód), ale również poczucie prywatności i bezpieczeństwa (monitoring). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim dobrze nasłonecznionym wnętrzem i nowoczesnym designem: łazienka z wc + przedpokój + część jadalniana + kuchnia + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14054)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl