slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65,6 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 595 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 367 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż o olbrzymim potencjale z możliwością dzierżawy działki rekreacyjnej (300 mkw.) z przepięknymi drzewami owocowymi, warzywniakiem, miejscem na grill oraz wiatą. Właściciele aut docenią z pewnością 2 garaże + miejsce postojowe przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem o następującym rozkładzie: wc + łazienka + kuchnia + salon + sypialnia + pokój dzienny. Warto w tym miejscu podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą 3 pomieszczenia piwniczne oraz budynek gospodarczy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przepiękną lokalizacją w otoczeniu Borów Dolnośląskich. W okolicy znajdziemy place zabaw dla dzieci i fantastyczne tereny zielone. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają ścieżki rowerowe oraz obiekty sportowe. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN gwarantuje pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14102)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl