slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 780 000 zł (6 903 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym kamienicy o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 113 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring klatki schodowej) oraz komfortu (klimatyzacja z funkcją grzania/chłodzenia/osuszania). Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, gdyż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje elitarną lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie słynnych Wałów Chrobrego. Okolica uważana jest za niezwykle prestiżową, zielona, bezpieczną, cichą i spokojną.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu wielu udogodnień. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca estetycznie wykończonym wnętrzem z następującym układem: przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + antresola + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z częściowym wyposażeniem oraz przynależną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1511)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl