slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 66,65 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 922 zł/m2, co daje 528 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2015 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu estetycznie urządzonym, wytwornym i prestiżowym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń: przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zawiera:
– wszystkie zabudowy stałe;
– zabudowę kuchenną;
– sprzęt AGD;
– praktyczną zabudowę w przedpokoju;
– dużą szafę;
– elegancką zabudowę pod telewizorem;
– przestronną szafę w pokoju dziennym;
– urządzoną łazienkę.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w sercu miasta. W zasięgu wzroku: szkoły + żłobki + przedszkola + parki + place zabaw + punkty usługowe + kawiarnie + restauracje + sklepy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. To miejsce czeka na nowego właściciela, który w pełni wykorzysta jego potencjał. Serdecznie zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-429)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl