slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 686 tys. zł (9 377 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1983 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 73,16 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa wytwornym wnętrzem o następującym układzie: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + jadalnia + 2 sypialnie + balkon + pokój dzienny. Właściciele aut docenią z pewnością miejsca parkingowe przed budynkiem. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje częściowe umeblowanie i sprzęty.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem inwestycyjnym z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje olbrzymim balkonem, przynależną piwnicą oraz miejscem parkingowym obok budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. W zasięgu wzroku centrum handlowe, obiekty handlowo-usługowe, apteki, przychodnie zdrowia, sklepy, szkoły etc.

 

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów oraz agentów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1512)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl