slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2017, a także imponująca cena 615 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 51,31 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 986 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje fantastyczną, zieloną lokalizacją w pobliżu niezbędnych do codziennego życia sklepów, punktów usługowych, przedszkoli, szkół, uniwersytetu etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowano nowoczesną technologią (światłowód). Na amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu czeka rowerownia. Rodziny z małymi dziećmi zainteresuje z kolei ogrodzony plac zabaw i wózkownia. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom niezapominane widoki z okien na zieleń. Zmotoryzowanych zainteresuje przynależne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 tys. zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki stopień nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa (monitoring). Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamykają: duży balkon typu loggia, zaaranżowane z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrze, a także praktyczny rozkład pomieszczeń: łazienka + przedpokój + jadalnia + kuchnia + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Bezpłatnie gwarantujemy pełną obsługę kredytową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14104)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl