slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Mil Palmeras)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Mil Palmeras)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mil Palmeras (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 810 tys. zł (7 232 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 112 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Planowany termin oddania inwestycji – 2024 rok.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do znanego i cenionego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu wielu udogodnień. Za bezpieczeństwo odpowiadają tu antywłamaniowe drzwi oraz całodobowa telepomoc z przyciskiem SOS, co zapewnia szybką opiekę medyczną w nagłych wypadkach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją na elitarnym, zamkniętym osiedlu. Blisko na plażę. Niezwykle bogato prezentują się części wspólne osiedla, gdzie mamy m.in. gabinet fizjoterapeutyczny, gabinet kosmetyczny, siłownię, basen.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa przestronnym i nowocześnie urządzonym wnętrzem z następującym rozkładem: taras (solarium), łazienka, 2 sypialnie, kuchnia, pokój dzienny. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9630)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl