slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 519 000 zł (6 920 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy z 1930 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 75 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje estetycznie zaaranżowanym wnętrzem gwarantującym przyszłym domownikom życie na europejskim poziomie:
– salon;
– sypialnie;
– balkon;
– kuchnia;
– łazienka;
– pomieszczenie gospodarcze.
Luksusowy apartament do sprzedaży przeszedł gruntowny remont w 2016 roku. W trakcie prac remontowych m.in. wymieniona została instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna, terakota/glazura w łazience i kuchni.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją nieopodal słynnych Jasnych Błoni. Zmotoryzowani docenia sporo miejsc parkingowych po obu stronach ulicy, przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z ogromnym potencjałem. Oferta adresowana do majętnych inwestorów, którzy zainteresowani są czerpaniem zysków z dochodowego wynajmu. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14069)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl