slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 51 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 16 078 zł/m2. Kamienica z 1945 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 820 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem, bowiem perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o lukratywnym wynajmie, bezpiecznej lokacie kapitału lub/i odsprzedaży ze sporym zyskiem. Właścicieli aut zainteresują na pewno monitorowane miejsce parkingowe (w cenie).

Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych osób, które cenią kulturę i sztukę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje elitarną lokalizacją w samym sercu Gdańska. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka park i siłownia. Wszyscy z kolei skorzystają z pobliskiej infrastruktury rozrywkowo-usługowo-handlowej. Na wyciągnięcie ręki najważniejsze atrakcje Gdańska. Na plażę dojedziemy autem w ok. 20 minut. Natomiast spacer pod słynną fontannę z Neptunem i na Długi Targ zajmie mniej niż kwadrans. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy duże pomieszczenie piwniczne oraz strychowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zaprojektowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem: 2 przedpokoje + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z widocznym na zdjęciach meblami i sprzętem AGD. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1739)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl