slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Denia)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Denia)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Denia (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 19 211 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2024. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 71 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,364 mln zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nowoczesnym projektem i designem: kuchnia + pokój dzienny + 2 łazienki + taras + 2 sypialnie. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu podnoszących komfort udogodnień, np. ogrzewanie kanałowe, klimatyzacja. Ekskluzywny apartament na sprzedaż o dużym potencjale – perfekcyjny też na wakacyjne i weekendowe wyjazdy. W częściach wspólnych znajdziemy przepiękne ogrody oraz baseny.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją na hiszpańskim wybrzeżu, tylko kilka minut spacerem od plaży. Wokół supermarkety, sklepy, banki, markety, kawiarnie, restauracje, siłownie, ośrodki zdrowia, biura turystyczne, pola golfowe. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy prywatny parking i komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament na sprzedaż z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy jego zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-10046)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl