kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 289 500 zł i powierzchnia 57,9 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północny zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 000 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w prestiżowej okolicy, w centrum miasta. W pobliżu starówka, sklepy, restauracje, szkoła, przedszkole, obiekty sportowe, przychodnia lekarska. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż przeszło remont i jest częściowo umeblowane: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + kuchnia + jadalnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Niezwykle efektownie prezentuje się na pewno sufitowe oświetlenie.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – doskonale nadaje się pod inwestycję. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12978)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl