slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 2012, a także imponująca cena 798 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 87,11 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 161 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w okolicy uchodzącej za niezwykle bezpieczną, cichą i spokojną. Amatorów aktywnego wypoczynku i ruchu na świeżym powietrzu ucieszą na pewno pobliskie tereny zielone. Właściciele aut z kolei mogą opcjonalnie nabyć garaż pod budynkiem (dodatkowo płatne 70 tys. zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może elitarnym, komfortowym oraz zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem: przedpokój + 3 sypialnie + balkon + pokój dzienny + łazienka + 2 garderoby + aneks jadalniany. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z zabudową kuchni, wyposażeniem, kanapą w sypialni, a także szafą ubraniową.

Skupujemy luksusowe apartamenty do sprzedaży za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1394)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl