slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2018 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 4,5 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 103 m2 i korzystną wystawą okien na północ – południe, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku pierwotnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o trzech pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwóch najmów.

Ekskluzywny apartament do wynajmu ekonomiczny w utrzymaniu dzięki zastosowaniu wysokiej jakości energooszczędnych materiałów. Właściciele aut mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego w wielostanowiskowym garażu. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. We wnętrzu rozprowadzona jest instalacja klimatyzacji. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje także elitarną lokalizacją w centrum miasta. Blisko park.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka z wc + pralnia + kuchnia + hol + taras + salon + garderoba + 2 sypialnie. Luksusowy apartament do wynajęcia dotychczas niezamieszkały. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwycić może również zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. W oczy rzuca się dbałość o najdrobniejsze szczegóły, dobry gust, oryginalność zastosowanych rozwiązań, a także staranność wykonania. Szczegóły na temat wynajęcia w biurze WGN Nieruchomości. Biuro pobiera wynagrodzenie za obsługę. Luksusowy apartament do wynajmu tylko na dłuższy okres. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5587)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl