slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Col, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Col, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Col, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 1 354 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 62 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 21 847 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wnętrza oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są klimatyzowane. Dużym atutem jest także perfekcyjna lokalizacja nieopodal plaży (10 minut), na terenie elitarnego kompleksu z basenami, miejscami garażowymi i pomieszczeniami gospodarczymi. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7390)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl