slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 797 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1998. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 64 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 435 000 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna i dużo zieleni. Spokojne sąsiedztwo. Nieopodal znajdziemy liczne sklepy, szkoły, obiekty sportowe, przedszkola oraz przejście graniczne z Niemcami. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się dla zamożnej pary lub majętnej rodziny z dzieckiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– sypialnia;
– pokój dla dziecka;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– balkon;
– przedpokój.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z niewielkim ogrodem oraz dużym pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na wizytę prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 11 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-537)

Kontakt:
e-mail: s.strojnik@wgn.pl