slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53 m2, lokalizacją na III piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 415 zł/m2. Kamienica z 1930 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 499 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją nobilitującą lokalizacją w centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale doskonale nadaje się dla majętnych inwestorów (późniejszy, lukratywny wynajem). Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż otwiera jego imponujące wnętrze z niepowtarzalnym klimatem i unikalnymi możliwościami aranżacji. Znajdziemy tu:
– salon;
– sypialnię;
– kuchnię;
– spiżarnię;
– łazienkę z wc;
– przedpokój;
– francuski balkon.
Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło kapitalny remont kilka lat temu. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno zamykany bramą na pilota parking i możliwość wynajęcia miejsca parkingowego od podwórka (monitoring, ogrodzony teren).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Do dyspozycji mieszkańców w częściach wspólnych pozostaje również strych. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13676)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl