stylowo wykończony salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2013 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1,7 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 50 m2 i korzystną wystawą okien na południowy wschód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu.

Luksusowy apartament na wynajem z własnym ogrzewaniem gazowym. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno liczne miejsca parkingowe. Luksusowy apartament do wynajmu całkowicie umeblowany i wyposażony. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są niezwykle słoneczne, jasne i widne. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa spośród konkurencyjnych ofert swoją elitarną lokalizacją w ścisłym centrum, estetycznym balkonem, a także przemyślanym rozkładem pomieszczeń: przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + salon.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12980)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl