slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 435 000 zł (8 365 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2012 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 52 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż o przestronnym, słonecznym, 2-poziomwym wnętrzu:
POZIOM 1:
– hol
– pokój
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
POZIOM 2:
– pokój
– pomieszczenie gospodarcze.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały odremontowane i posiadają większość mebli zrobionych pod wymiar. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z wyposażeniem. Rodziny posiadające samochód mają możliwość kupna lub wynajmu miejsca postojowego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją – na osiedlu znajdują się trzy place zabaw, sklepy, dyskonty znanych sieci etc. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12244)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl