zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 459 000 zł i powierzchnia 52,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 776 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim prestiżowym, nowoczesnym i stylowo wykończonym wnętrzem:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 balkony
– sypialnia
– garderoba
– łazienka.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem gospodarczym (6 m2).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto swoją nobilitującą lokalizacją na terenie zamkniętego, monitorowanego i nobilitującego osiedla z wewnętrznym parkingiem (możliwość wynajęcia miejsca parkingowego za niewielką opłatą). Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy markety, dyskonty popularnych sieci, sklepy, place zabaw, przedszkola, szkoły, przychodnie zdrowia, uczelnie, pocztę, apteki etc.

Pomagamy przy formalnościach z kredytem hipotecznym. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-466)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl