slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Tarnów

Apartament do sprzedaży Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Imponująca cena 279 000 zł to kolejna z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 26 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 731 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje już od pierwszej prezentacji swoim komfortowo wyposażonym wnętrzem „pod klucz” z gustowną aranżacją pomieszczeń i pokoi: aneksu kuchennego, łazienki, salonu/sypialni, przedpokoju. Warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalny remont, kiedy to między innymi wymieniono wszystkie instalacje, okna, drzwi itd. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, w samym centrum. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się pod lokatę kapitału.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-3037)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl