slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 555 000 zł (4 768 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2017 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 116,39 m2, na której zaaranżowano 5 pokoi. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może przestronnym, komfortowym i eleganckim wnętrzem oraz atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Wokół prestiżowa, niska zabudowa. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– przedpokój;
– łazienka;
– wc;
– 4 sypialnie.
Rodziny posiadające samochód na pewno docenia liczne miejsca parkingowe przy budynku. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6013)

Kontakt:
e-mail: a.bonifaczuk@wgn.pl