prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Tarnów

Apartament do sprzedaży Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 419 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 69,85 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 999 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją doskonałą lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle słoneczne, widne i jasne. A na dodatek niebywale komfortowe, stylowe i eleganckie: pokój dzienny + jadalnia + 2 balkony + 2 sypialnie + kuchnia + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną piwnicą.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w otoczeniu bogatej infrastruktury: placów zabaw, przedszkoli, szkół, sklepów, znanej galerii handlowej. Lokalizacja zapewnia również dogodny dojazd do węzła autostrady A4. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2784)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl