widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Legnica

Apartament na sprzedaż Legnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na III piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 1-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 47 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament mieści się w stylowym budynku. Nie bez znaczenia jest konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 936 zł/m2, co daje 279 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w samym centrum miasta oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka z wc.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Cena sprzedaży luksusowego apartamentu podlega dalszym negocjacjom ze zdecydowanym kupującym. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1808)

Kontakt:
e-mail: m.nyga@wgn.pl