slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Tczew

Apartament do sprzedaży Tczew

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tczewie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 459 000 zł (8 112 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2016 roku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 56,58 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją prestiżową lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. Wokół rozwinięta infrastruktura: szkoły, przedszkola, obiekty sportowe, ośrodki zdrowia, punkty usługowe, sklepy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także swoim słonecznym wnętrzem gwarantującym przyszłym lokatorom życie na europejskim poziomie. Znajdziemy tu:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnię;
– łazienkę;
– przedpokój;
– balkon.
Do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy komórka lokatorska. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: wózkowni oraz rowerowni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont tego ekskluzywnego apartamentu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2383)

Kontakt:
e-mail: a.siewierska@wgn.pl